Kim jestem?

Nazywam się Dominika Gauza i jestem mistrzynią świeckiej ceremonii pogrzebowej. Zanim podjęłam decyzję o tym, by prowadzić osobiste ceremonie pogrzebowe, przez ponad 20 lat tworzyłam teksty kreatywne dla firm z różnych branży. I choć pisanie zawsze sprawiało mi ogromną przyjemność to nieustannie towarzyszyło mi pragnienie, by moje słowa miały głębsze znaczenie. Dlatego jestem dziś w tym miejscu i dbam o to, by pożegnania, które prowadzę miały osobisty charakter i były hołdem dla tych, którzy odeszli.

Ukończyłam szkolenie dla mistrzów ceremonii ‘Creating a Personal Farewell’ (‘Tworzenie Osobistego Pożegnania’), prowadzone przez Anję Franczak (towarzyszkę w żałobie, mistrzynię ceremonii i doulę śmierci) z Instytutu Dobrej Śmierci oraz Jana Möllersa – mistrza świeckiej ceremonii pogrzebowej z memento Entwicklungen w Berlinie. Brałam także udział w kursie ‘Praca z osobami w żałobie. Nowe perspektywy’ organizowanym przez Instytut Dobrej Śmierci i prowadzonym przez Anję Franczak.

Jestem osobą empatyczną, otwartą i wrażliwą na drugiego człowieka. Charakteryzuję się także wysoką kulturą osobistą, a do zaplanowania i przeprowadzenia każdej ceremonii pogrzebowej podchodzę w pełnym skupieniu, z zaangażowaniem i profesjonalizmem, a jednocześnie… z sercem. Wiem, jak ciężki jest to czas dla tych, którzy zostają, dlatego mogą być Państwo pewni, że oferuję bezpieczną przestrzeń, a nasze spotkania przebiegną we wspierającej, spokojnej atmosferze.

Image
Image

Skontaktuj się ze mną

Staranne zaplanowanie osobistej ceremonii pogrzebowej wymaga czasu, dlatego jeśli szukasz mistrzyni świeckiej ceremonii pogrzebowej, która pomoże Ci pożegnać bliską Ci osobę, skontaktuj się ze mną jak najszybciej.

+48  534  103  222

Kontakt telefoniczny w godzinach od 8.00 do 20.00.

„Najlepiej jest pójść tam, gdzie ten zmarły najlepiej się czuł. Do gospody, do ogrodu, do jego pokoju i tam go powspominać w gronie najbliższych, którzy naprawdę go lubili. Wypić za niego kieliszek wina, pośpiewać. Ze śmiercią nic nie zrobisz, więc chociaż ci, którzy zostali, niech się z tego nie smucą, niech rozstaną się z tą osobą radośnie.”

Mariusz Szczygieł Zrób sobie raj