Jak chcesz by Cię zapamiętano?

Wiem, jak ciężko jest podejmować decyzje w momencie śmierci ukochanej osoby. Zdaję sobie również sprawę, że jeszcze ciężej jest myśleć o własnej śmierci, o tych, których zostawiamy, o dniu w którym przyjdzie im nas pożegnać…

Niektórzy pragną zdjąć ze swoich bliskich trud organizacji ceremonii pogrzebowej i w ten sposób oszczędzić im konieczności podejmowania jakże bolesnych decyzji. Inni mają jasno określoną wizję swojego pogrzebu i chcieliby mieć wpływ na to, jak będzie wyglądał.

Jeśli cierpisz na ciężką chorobę i czujesz, że zbliża się ten moment, a jednocześnie masz życzenia dotyczące Twojego pogrzebu, możemy spotkać się i wspólnie zadbać o organizację Twojej ceremonii pogrzebowej, która będzie prawdziwym i niezwykłym ostatnim pożegnaniem i wyrazem Twojej osobowości.

Tego rodzaju pogrzeby – pożegnania zaplanowane przed śmiercią – mają niepowtarzalny charakter, a mowa pogrzebowa, w której swoimi słowami zwrócisz się do bliskich i przyjaciół zgromadzonych na ceremonii sprawi, że dzień pogrzebu nabierze dla nich zupełnie innego znaczenia.

Image

Co możemy zrobić?

  • wspólnie przygotujemy scenariusz Twojego ostatniego pożegnania, wraz z mową pogrzebową i wszystkimi elementami, które podkreślą Twoją osobowość i pozwolą stworzyć taką atmosferę, na jakiej Ci zależy,
  • przygotuję szczegółowy plan ceremonii, który otrzymasz ode mnie w wersji drukowanej,
  • jeśli zgodnie z Twoim poleceniem Twoi bliscy poproszą mnie o to po Twojej śmierci, poprowadzę Twój pogrzeb tak, jak sobie tego zażyczysz.

Cena

Cena uzależniona jest od zakresu, rodzaju ceremonii, miejsca pogrzebu i wynosi od:

3000 zł*

* Cena nie obejmuje kosztu zakupu dodatkowych dekoracji, wydruków i innych elementów.

Kontakt

Jeśli czujesz, że jestem odpowiednią osobą do zaplanowania i przeprowadzenia Twojego pogrzebu, zadzwoń do mnie:

+48  534  103  222*

* Kontakt telefoniczny w godzinach od 8.00 do 20.00.

Swoje usługi świadczę na terenie całej Polski i oferuję także
prowadzenie ceremonii pogrzebowych w języku angielskim.

„Nie zna się na żartach, na gwiazdach, na mostach, na tkactwie, na górnictwie, na uprawie roli, na budowie okrętów i pieczeniu ciasta. W nasze rozmowy o planach na jutro wtrąca swoje ostatnie słowo nie na temat.”

Wisława Szymborska O śmierci bez przesady